Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Płaskie pręty ze stali nierdzewnej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Okrągłe pręty ze stali nierdzewnej
-
płaskie paski ze stali nierdzewnej,
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Malowana cewka ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali PPGL
-
Ocynkowana rura żelazna
-
Cewka arkusza GI
-
Profile ze stali węglowej
-
Rury bez szwu ze stali stopowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
Wyposażenie w paliwo, włączając w to paliwo paliwo węglowe, włączając w to paliwo węglowe
| Średnica: | 10mm,20mm,30mm,50mm...... |
|---|---|
| Szerokość: | 1000/1219/1500/1800mm/2000mm |
| Średnica zewnętrzna: | 6mm do 2000mm lub według wymagań |
Klienci Próbki z stali nierdzewnej Ingotów Ołki ze stali nierdzewnej wykonane na zamówienie z długami na zamówienie dla materiału budowlanego
| Kolor: | Klienci Próbki Kolor |
|---|---|
| Długość: | Wymagania klientów |
| Opakowanie: | Standardowy pakiet zdatny do żeglugi |
Wytrzymałość Strygi ze stali nierdzewnej walcowane na zimno z odpornością na korozję
| Siła: | Wysoki |
|---|---|
| Średnica: | 10mm,20mm,30mm,50mm...... |
| technik: | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |
Długość dostosowana Żelazo kątowe ze stali nierdzewnej Lekkie ASTM A36 A53 Q235 Q345
| Twardość: | 3 mm-24 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Ocynkowane ogniowo / czarne / malowane |
| Długość kąta: | 20mm 25mm 30mm 40mm 50mm 60mm 75mm |
Gorąco walcowane sztabki kątowe ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości dla solidnych i niezawodnych konstrukcji
| Odporność na rdzę: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Cechy: | Kanał U ze stali nierdzewnej Kanał C |
| Powierzchnia: | Czarny/polerowany/jasny |
2000 mm odporność na korozję stali nierdzewnej okrągłe pręty wyjątkowa wytrzymałość pręty ze stali nierdzewnej
| Opakowanie: | Standardowy pakiet zdatny do żeglugi |
|---|---|
| Odporność na korozję: | Wysoki |
| Siła: | Wysoki |
Duża średnica 99,9% Solid Red Copper Rods Strong And Durable Builds Round Rod Copper 8mm Suppliers
| Siła: | Wysoki |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
Włoki ze stali nierdzewnej odpornej na korozję do długich odmian
| Odporność na korozję: | Wysoki |
|---|---|
| Pochodzenie: | Tisco 201 304 310 316 321 Bar |
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
Różne szerokości Polerowana jasna powierzchnia okrągła prętka ze stali nierdzewnej do opakowań nadających się do żeglugi
| Szerokość: | 1000/1219/1500/1800mm/2000mm |
|---|---|
| Odporność na korozję: | Wysoki |
| Opakowanie: | Standardowy pakiet zdatny do żeglugi |
Wysoko wytrzymałe kolorowe pręty ze stali nierdzewnej do różnych zastosowań
| technik: | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Rodzaj działalności: | Producent |
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |

