Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Płaskie pręty ze stali nierdzewnej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Okrągłe pręty ze stali nierdzewnej
-
płaskie paski ze stali nierdzewnej,
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Malowana cewka ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali PPGL
-
Ocynkowana rura żelazna
-
Cewka arkusza GI
-
Profile ze stali węglowej
-
Rury bez szwu ze stali stopowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
Chiński dostawca AISI 304 316 Ceny ze stali nierdzewnej Wlewy Ba powierzchnia Ss 201 1mm Wlewy ze stali nierdzewnej
| Rodzaj działalności: | Producent |
|---|---|
| Waga: | 5-8 ton / cewka |
| Akcje: | 10000 ton |
Wlewy ze stali nierdzewnej walcowane na zimno Różne metody obróbki powierzchni do zastosowań przemysłowych
| Formularz: | cewki, paski itp. |
|---|---|
| Wypłata: | T/T30% depozytu + 70% salda |
| Proces: | Walcowane na gorąco |
Polerowane wysokiego ciśnienia SS rurki ze stali 201 304 316/L spawane/bezszwowe/erw rurki ze stali nierdzewnej Tech 0.049-0.375 ściana
| Usługa: | cięcie, polerowanie |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 100000 ton / ton miesięcznie |
| Kolor: | Srebro, miedź, |
Węzeł ze stali nierdzewnej w różnych wykończeniach Miękki/Półtwardy/Całkowicie Twardy Długość niestandardowa 1000mm-2000mm Szerokość
| technik: | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | NR 1/2B/BA/NR 4/HL/8K |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
Rurociąg ze stali nierdzewnej w różnych rozmiarach i kształtach dostarczany przez Chiny w dobrej cenie
| Zapas czy nie: | Wystarczająco dużo zapasów |
|---|---|
| Rodzaj: | Rury ze stali nierdzewnej |
| Kształt: | Okrągły kwadrat |
Gorąco walcowane chromatyzowane cewki ze stali GI z 30-600g/m2 Zink powłoki Płyty walcowane ze stali nierdzewnej mogą być cięte
| technik: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Tolerancja: | ±1 |
| Klasa: | SGCC, DX51D, SGCH, Q235, Q195, Q345 itp. |
Stopień przemysłowy Dostosowany do potrzeb 201 202 301 304 304L 321 316 316L Stal nierdzewna Bezszwowy okrągły kształt Dla dostosowanych rozmiarów
| Kolor: | Srebro, miedź, |
|---|---|
| Rodzaj linii spawalniczej: | ERW |
| Rozmiar rury: | OD(4-190mm)*WT(0.5-15mm) |
Wystarczająca ilość zapasów Wysokiej jakości ocynkowane/gorąco/zimnie walcowane stali nierdzewnej/ stali węglowej / Gi Gl bezszwowe/przewodowe rury kwadratowe
| Usługa: | cięcie, polerowanie |
|---|---|
| Zapas czy nie: | Wystarczająco dużo zapasów |
| Pojemność produkcyjna: | 100000 ton / ton miesięcznie |
Gorąca sprzedaż Rurociąg ze stali nierdzewnej Rurociąg/rurka na zamówienie Rurociąg 304 / 304 90 stopni Łokieć ze spawaną flanką
| Technologia produkcji: | Ciągnione na zimno/walcowane na zimno |
|---|---|
| Rodzaj linii spawalniczej: | ERW |
| Klasa: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 347, 310S, 904L itp. |
Fabryka 201 202 301 304 304L 321 316 316L doskonała precyzja okrągła rurka ze stali nierdzewnej do zastosowań przemysłowych
| Gęstość ściany: | 0,049 cala do 0,375 cala |
|---|---|
| Technologia produkcji: | Ciągnione na zimno/walcowane na zimno |
| Rodzaj: | Rury ze stali nierdzewnej |

