Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Płaskie pręty ze stali nierdzewnej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Okrągłe pręty ze stali nierdzewnej
-
płaskie paski ze stali nierdzewnej,
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Malowana cewka ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali PPGL
-
Ocynkowana rura żelazna
-
Cewka arkusza GI
-
Profile ze stali węglowej
-
Rury bez szwu ze stali stopowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
Budowa ścian i dachu aluminiowane cynkowe tłoczone blachy stalowe dekoracja dachu wodne faliste pokrycie aluminium cynkowe korru
| Materiał: | Żelazo ocynkowane |
|---|---|
| Obróbka powierzchni: | Chromianowany (Cr6) |
| technik: | Walcowane na gorąco |
Urządzenia do rolety z galwanizowaną walcowaną na gorąco cewką żelazną o dostosowanej długości
| Obróbka powierzchni: | Chromianowany (Cr6) |
|---|---|
| technik: | Walcowane na gorąco |
| Tolerancja: | ±1 |
Płytka metalowa dachówka kolor płytka aluminiowa zewnętrzna płytka ciśnieniowa ściany ocynkowana płytka falista
| Gęstość: | Dostosowana obsługa |
|---|---|
| Obróbka powierzchni: | Chromianowany (Cr6) |
| Standardowy: | ASTM, JIS, EN, GB |
Zn powłoka 200g/m2 Galwanizowana żelaza GI folia cewka z chromatyzowaną powierzchnią
| Klasa: | SGCC, DX51D, SGCH, Q235, Q195, Q345 itp. |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Arkusz / cewka |
| Materiał: | Żelazo ocynkowane |
201/304/304l/316/316l/430 Bezszwedzą rurę ze stali nierdzewnej w kolorze złota w Wuxi do różnych zastosowań
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły kwadrat |
| Zapas czy nie: | Wystarczająco dużo zapasów |
Chromatyzowany cynk powlekany karton GI cewka tłoczona kolorowa płytka stalowa Obudowa placu budowy
| Tolerancja: | ±1 |
|---|---|
| Obróbka powierzchni: | Chromianowany (Cr6) |
| Standardowy: | ASTM, JIS, EN, GB |
Regularne Minimalizowane Zero Spangle GI Sheet Coil Zink Coating 60-275g/m2 Galwanizowane cewki metalowe
| Powierzchnia: | Czyszczenie, wykańczanie, śrutowanie i malowanie |
|---|---|
| Gęstość: | Dostosowana obsługa |
| Powierzchnia: | 60-275g/m2 |
Żelazo aniołowe, walcowane na gorąco, MS żelazo aniołowe, o profilu równorzędnym lub nierównorzędnym
| Odporność na rdzę: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Ocynkowane ogniowo / czarne / malowane |
| Długość kąta: | 20mm 25mm 30mm 40mm 50mm 60mm 75mm |
Lekkie stali nierdzewnej kątowy bar z odpornością na rdzew Hot DIP ocynkowane pickling wykończenie
| Odporność na rdzę: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Waga: | Lekkie |
| technologii: | pochylenie się |
Odporność na korozję Metalowe płyty kątowe ze stali nierdzewnej Dostosowywalne długości Standardowe rozmiary płyty kątowe ze stali
| długości: | 1,0 m-6,0 m lub dostosowane |
|---|---|
| Waga: | Lekkie |
| Technika: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco, kute |

