Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Płaskie pręty ze stali nierdzewnej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Okrągłe pręty ze stali nierdzewnej
-
płaskie paski ze stali nierdzewnej,
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Malowana cewka ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali PPGL
-
Ocynkowana rura żelazna
-
Cewka arkusza GI
-
Profile ze stali węglowej
-
Rury bez szwu ze stali stopowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
Żelazo stalowe Metal kątowy cięcie 60 stopni ocynkowane Standardowe rozmiary HOT WROLLED Węglowa stal najwyższej jakości żelazo aniołowe
| Właściwości magnetyczne: | Niemagnetyczny |
|---|---|
| długości: | 1,0 m-6,0 m lub dostosowane |
| Waga: | Lekkie |
Odporność na korozję Stal nierdzewna walcowana na zimno
| Technika: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco, kute |
|---|---|
| Równy rozmiar kąta: | 20×20 mm do 200×200 mm. |
| Powierzchnia: | Czarny/polerowany/jasny |
Pełne specyfikacje 304/316/321/309/310 Polerowana stali nierdzewnej okrągła sztuka kwadratowa do budowy dla próbek klientów
| Szerokość: | 1000/1219/1500/1800mm/2000mm |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Okres płatności: | 30% zaliczki T/T + 70% salda |
Wytwórcy hurtowe izolacje z płytek aluminiowych falistej aluminiowej cewki aluminiowej płytek aluminiowych typu prasy szeroko falistej 850
| Powierzchnia: | 60-275g/m2 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Arkusz / cewka |
| Materiał: | Żelazo ocynkowane |
Wykonane na zamówienie walcowane na gorąco galwanizowane cewki żelaza z powłoką Zn do różnych zastosowań
| Gęstość: | Dostosowana obsługa |
|---|---|
| Opakowanie: | Standardowe opakowanie eksportowe zdatne do żeglugi lub na życzenie klienta |
| technik: | Walcowane na gorąco |
Kolor stalowy płytki stalowe producenci koloru dachu płytki stalowej koloru stalowej płytki falistej odpornej na korozję
| Powłoka Zn: | 30-600g/m2 |
|---|---|
| Gęstość: | Dostosowana obsługa |
| Opakowanie: | Standardowe opakowanie eksportowe zdatne do żeglugi lub na życzenie klienta |
Stal nierdzewna, sztabla kątowa do maszyny, wytwarzana i spawana do wypełnienia tolerancji, cena fabryczna
| Powierzchnia: | Czarny/polerowany/jasny |
|---|---|
| Właściwości magnetyczne: | Niemagnetyczny |
| Technika: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco, kute |
Węgłowe pręty żelazne/profil stalowy Ms Angel walcowany na gorąco/pręty stalowe o równym lub nierównym kącie 20 25 30 35 40 mm
| Długość kąta: | 20mm 25mm 30mm 40mm 50mm 60mm 75mm |
|---|---|
| Odporność na korozję: | Wysoki |
| Odporność na rdzę: | - Tak, proszę. |
Najlepsza cena i najlepszy dostawca Gotowa walcowana stalowa galwanizowana ze stali równego i nierównego kąta
| Wykończenie: | Wykończenie marynowane |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Ocynkowane ogniowo / czarne / malowane |
| Odporność na korozję: | Wysoki |
Stół okrągły ze stali nierdzewnej 431 nie jasny
| Odporność na korozję: | Wysoki |
|---|---|
| Rodzaj działalności: | Producent |
| Opakowanie: | Standardowy pakiet zdatny do żeglugi |

