Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Płaskie pręty ze stali nierdzewnej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Okrągłe pręty ze stali nierdzewnej
-
płaskie paski ze stali nierdzewnej,
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Malowana cewka ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali PPGL
-
Ocynkowana rura żelazna
-
Cewka arkusza GI
-
Profile ze stali węglowej
-
Rury bez szwu ze stali stopowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
słowa kluczowe [ stainless steel plate sheet ] mecz 211 produkty.
Płyta ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości i niskiej cenie (304 321 316L 310S 904L) dla przemysłu spożywczego i budownictwa
| Materiał: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Powierzchnia: | Nr 1/2b/Ba/linia włosów/polerowany/lustro/8K/kolor |
| Specyfikacja: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
201 202 304 316 316l 321 310S 409 430 904l 304l Płyta Inox 4x8 Ft Jasna blacha ze stali nierdzewnej do okładzin ściennych
| Materiał: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Powierzchnia: | Nr 1/2b/Ba/linia włosów/polerowany/lustro/8K/kolor |
| Specyfikacja: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Wysokiej jakości nierdzewna stal nierdzewna 316 430 szeroko stosowana w hotelach gwiazdkowych, centrach handlowych i innych miejscach
| Materiał: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Powierzchnia: | Nr 1/2b/Ba/linia włosów/polerowany/lustro/8K/kolor |
| Specyfikacja: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Ocynkowana blacha stalowa PPGL powlekana kolorem Malowana blacha dachowa cynkowana ogniowo
| Nazwa: | kolorowa cewka / blacha / płyta ocynkowana |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| gatunek: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
Wstępnie malowane blachy stalowe PPGL Cewki Aluzinc Color Coat 2000mm
| Nazwa: | cewka / blacha / płyta ocynkowana w kolorze niebieskim; |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| gatunek: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
Mini Spangle ocynkowana cewka z blachy GI DX5D DX52D DX53D
| Nazwać: | Gl / galwanizowana stalowa cewka / pasek / płyta / powłoka |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| Stopień: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
Malowana galwanizowana stalowa cewka PPGL 0,4 mm powlekana kolorem
| Nazwa: | Cewka / blacha / płyta ocynkowana w kolorze zielonym; |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| gatunek: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
Walcowana na zimno cewka ze stali ocynkowanej PPGL Ral Kolor powlekany Malowana na gorąco Dx51d SGCC
| Nazwa: | SPCC Spcd Spce DC01 DC02 DC03 DC04 St12 St13 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS, En |
| Stopień: | Nm 400, Nm 450, Nm 500, Nm 550 |
275g / M2 Cewka z blachy GI S250 S280 S320GD Malowana cewka ze stali ocynkowanej
| Imię: | Gl / galwanizowana stalowa cewka / pasek / płyta / powłoka |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| Stopień: | SGCC / Dx51d ASTM A653 |
S550GD Stalowa folia PVC Blacha stalowa Cewka ze stali ocynkowanej ogniowo 914 mm Walcowana na gorąco
| Nazwa: | Cewki PPGI walcowane na gorąco |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| gatunek: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |

