Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Płaskie pręty ze stali nierdzewnej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Okrągłe pręty ze stali nierdzewnej
-
płaskie paski ze stali nierdzewnej,
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Malowana cewka ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali PPGL
-
Ocynkowana rura żelazna
-
Cewka arkusza GI
-
Profile ze stali węglowej
-
Rury bez szwu ze stali stopowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
słowa kluczowe [ stainless steel plate sheet ] mecz 211 produkty.
410 420 2B 2D Cewka ze stali nierdzewnej Taśma metalowa Dekoracyjna walcowana na zimno Twarda płaska
| Nazwa: | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM, JIS, DIN, GB |
| gatunek: | 201 202 304 304l 316 316l 430 |
200mm ASTM JIS Rolka blachy ze stali nierdzewnej SUS 301 310 410 430
| Materiał: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Powierzchnia: | Nr 1/2B/BA/Hairline/Polerowany/Lustro/8K/Kolor |
| Specyfikacja: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Kolor stalowy płytki stalowe producenci koloru dachu płytki stalowej koloru stalowej płytki falistej odpornej na korozję
| Powłoka Zn: | 30-600g/m2 |
|---|---|
| Gęstość: | Dostosowana obsługa |
| Opakowanie: | Standardowe opakowanie eksportowe zdatne do żeglugi lub na życzenie klienta |
SGS certyfikowany blachę metalową 201 304 316 409 0.2mm
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF, EXW itp. |
|---|---|
| Materiał: | Seires ze stali nierdzewnej |
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, nr 1, nr 4, HL, 8K itd. |
4x8 blachy ze stali nierdzewnej do płytki ze stali nierdzewnejPłyty ze stali nierdzewnejPłyty ze stali nierdzewnej do windy
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, nr 1, nr 4, HL, 8K itd. |
|---|---|
| Rodzaj: | arkusz blachy |
| Szerokość: | Jako żądanie |
AISI ASTM 2b Ba szczotkowane lustro 201 202 301 304 304L Płyta aluminiowa Stal węglowa Ocynkowana blacha dachowa ze stali nierdzewnej
| Nazwa: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standardowy: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Klasa: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
Profile ze stali węglowej 6 mm Gatunek stali walcowanej na gorąco ze stali A36
| Nazwać: | Dx51d Dx52D Dx53D Płyta / cewka / arkusz ze stali węglowej klasy morskiej |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| Stopień: | Q195/Q235/Q235b/Q345/A36/SS400 |
Wysokiej jakości, wysokiego standardu i opłacalnej płyty ze stali nierdzewnej -304 klasy żywnościowej - można wybrać wielobarwy
| Materiał: | Zgodnie z zapotrzebowaniem |
|---|---|
| Powierzchnia: | Nr 1/2b/Ba/linia włosów/polerowany/lustro/8K/kolor |
| Specyfikacja: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
OEM ODM 6mm łagodne stali węglowej Płytka 345B Q345C Q345DU
| nazwisko: | Arkusz/płyta węglowa |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM, JIS, DIN, EN |
| Klasa: | A36 Q235 Q345 Q275 Q255 1020 |
600g / M2 Gi Cynkowane ogniowo blachy stalowe ocynkowane SGLCD SGLC490 SGLC570
| Imię: | Płyta ze stali ocynkowanej DX51D |
|---|---|
| Standard: | AISI, JIS, EN |
| Stopień: | SGLCD/SGLC490/SGLC570 |

