Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Płaskie pręty ze stali nierdzewnej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Okrągłe pręty ze stali nierdzewnej
-
płaskie paski ze stali nierdzewnej,
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Malowana cewka ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali PPGL
-
Ocynkowana rura żelazna
-
Cewka arkusza GI
-
Profile ze stali węglowej
-
Rury bez szwu ze stali stopowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
słowa kluczowe [ stainless steel plate sheet ] mecz 211 produkty.
201 J1 J2 J3 304 316 płyty ze stali nierdzewnej 0.2mm 0.5mm 1mm 2mm 3mm grubości naczynia ze stali nierdzewnej blachy ze stali nierdzewnej Food Grade
| Materiał: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Powierzchnia: | Nr 1/2b/Ba/linia włosów/polerowany/lustro/8K/kolor |
| Specyfikacja: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Wysokiej jakości arkusz ss 4mm 8mm 12mm 18mm 20mm No.1 BA 4k 8k Gotowy 201 304 316L 316Ti 310S cena płyty ze stali nierdzewnej
| Materiał: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Powierzchnia: | Nr 1/2b/Ba/linia włosów/polerowany/lustro/8K/kolor |
| Specyfikacja: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Wysokiej jakości blacha ze stali nierdzewnej ASTM 304L 304 321 316L 310S 2205 430 Blacha ze stali walcowanej na zimno / na gorąco / ze stali nierdzewnej
| Materiał: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Powierzchnia: | Nr 1/2B/BA/Hairline/Polerowany/Lustro/8K/Kolor |
| Specyfikacja: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Powlekane kolorem blachy stalowe Galvalume Ppgl 750 mm do dekoracji
| Nazwa: | kolorowa cewka / blacha / płyta ocynkowana |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| gatunek: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
201 430 304 316 Ss Płytka 10 mm grubości płaska
| Długość: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Termin płatności: | T/T, L/C itp. |
Standardowa płyta aluminiowa Astm Długość 5083 5052 6061 7083
| świadectwo: | ISO, SGS, BV itp. |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi lub zgodnie z wymaganiami. Standardowe opakowanie zd |
| Rodzaj: | blacha ss |
Grubość blachy walcowanej na zimno 4K 8K z lustrem wykończonym 0,2-3 mm Blacha ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości
| Nazwa: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Gatunek: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
Grubość 0,3-3 mm Blachy ze stali walcowanej na zimno ASTM A240 Hairline BA 8K Powierzchnia ze stali nierdzewnej do naczyń kuchennych
| Nazwa: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standardowy: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Klasa: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
195 Q235 Q345 Cewka z blachy GI 508 mm-610 mm Płyta ocynkowana
| Imię: | G90 Gi Sheet Ocynkowana blacha stalowa ocynkowana |
|---|---|
| Standard: | AISI, JIS, EN, BIN |
| Stopień: | SGCC/Sgcd/Dx51d/S350gd.. |
Profile ze stali węglowej 0,3 mm 5 mm Płyta ASTM A36 St37 St42
| Nazwać: | Arkusz/płyta węglowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, DIN, EN |
| Stopień: | A36 Q235 Q345 Q275 Q255 1020 |

