Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Płaskie pręty ze stali nierdzewnej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Okrągłe pręty ze stali nierdzewnej
-
płaskie paski ze stali nierdzewnej,
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Malowana cewka ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali PPGL
-
Ocynkowana rura żelazna
-
Cewka arkusza GI
-
Profile ze stali węglowej
-
Rury bez szwu ze stali stopowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
słowa kluczowe [ stainless steel plate sheet ] mecz 211 produkty.
Blacha ze stali nierdzewnej ASTM AISI 600 mm 310S 317L 347 904L 321
| Materiał: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Powierzchnia: | Nr 1/2b/Ba/linia włosów/polerowany/lustro/8K/kolor |
| Specyfikacja: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
ASTM AISI Ss 310 Blacha ze stali nierdzewnej 430 904L Miedź ocynkowana
| Nazwa: | 430 Blacha ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| Gatunek: | 430 |
BV Certyfikowana blacha ze stali nierdzewnej 10mm 410 420J1 420J2 430 Acero Nieruszona 304
| Materiał: | Seires ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi lub zgodnie z wymaganiami. Standardowe opakowanie zd |
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, nr 1, nr 4, HL, 8K itd. |
Ocieplona cynkiem stal metalowa NO 1 blacha nierdzewna blacha Z275 26 gauge galwanizowana
| Długość: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Technologia przetwarzania: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco itp. |
| Standardowy: | ASTM, AISI, DIN, EN, JIS, GB |
NO 4 Płytka ze stali nierdzewnej ISO certyfikowana 1 mm dla przemysłu
| Technologia przetwarzania: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco itp. |
|---|---|
| Szerokość: | Jako żądanie |
| świadectwo: | ISO, SGS, BV itp. |
BA 20 mm grubości 316 płytki ze stali nierdzewnej
| świadectwo: | ISO, SGS, BV itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Szerokość: | Jako żądanie |
Astm 0,5 mm Płytka ze stali nierdzewnej walcowana na zimno do inżynierii
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi lub zgodnie z wymaganiami. Standardowe opakowanie zd |
|---|---|
| Technologia przetwarzania: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco itp. |
| Gęstość: | Jako żądanie |
310S 310Si2 Płytka ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco odporna na wysokie temperatury
| Rodzaj: | arkusz blachy |
|---|---|
| Gęstość: | 0,1 mm-150 mm |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF, EXW itp. |
316 316L Płytka ze stali nierdzewnej Szerokość 1000 mm-3000 mm FOB
| Termin płatności: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Standardowy: | ASTM A240, JIS G4304, G4305, GB/T 4237, GB/T 8165 |
3000mm SS 304 316 sieć drutu ze stali nierdzewnej
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, nr 1, nr 4, HL, 8K itd. |
|---|---|
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF, EXW itp. |
| Standardowy: | ASTM, AISI, DIN, EN, JIS, GB |

