Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Płaskie pręty ze stali nierdzewnej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Okrągłe pręty ze stali nierdzewnej
-
płaskie paski ze stali nierdzewnej,
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Malowana cewka ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali PPGL
-
Ocynkowana rura żelazna
-
Cewka arkusza GI
-
Profile ze stali węglowej
-
Rury bez szwu ze stali stopowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
słowa kluczowe [ stainless steel plate sheet ] mecz 211 produkty.
Polerowana blacha ze stali nierdzewnej Hairline 321 SS 2000mm dla przemysłu
| Nazwa: | Blacha ze stali nierdzewnej 430 |
|---|---|
| Standardowy: | AISI, ASTM |
| Klasa: | 430 |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno, dekoracyjna 304 jasna powierzchnia do okładzin ściennych
| Materiał: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Powierzchnia: | Nr 1/2b/Ba/linia włosów/polerowany/lustro/8K/kolor |
| Specyfikacja: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
6 mm 7 mm 8 mm płytka ze stali nierdzewnej walcowana na zimno BA
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, nr 1, nr 4, HL, 8K itd. |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM, AISI, DIN, EN, JIS, GB |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
Gb Standardowa gruba płytka ze stali nierdzewnej 16 gabaryt 18 gabaryt 20 4x8 201 430 316 2b Lustro
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF, EXW itp. |
|---|---|
| Rodzaj: | blacha ss |
| Termin płatności: | T/T, L/C itp. |
201 202 Blacha ze stali nierdzewnej 8K w zwoju 10 mm walcowana na zimno
| Nazwa: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| gatunek: | 301L, 304, 301, 304l, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
Blacha ze stali nierdzewnej SUS310 0,5 mm do 50 mm ASTM JIS
| Nazwać: | 310 Blacha ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| Stopień: | 310 |
304 316 Blacha stalowa walcowana na zimno 2B Wykończenie 15 mm
| Nazwa: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Gatunek: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
Blacha ze stali nierdzewnej Duplex 201 409 2000 mm walcowana na zimno
| Nazwa: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Gatunek: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
AISI ASTM SUS Blacha ze stali nierdzewnej Ba 2b Hl 8K 201 321 Do dekoracji
| Materiał: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Powierzchnia: | Nr 1/2b/Ba/linia włosów/polerowany/lustro/8K/kolor |
| Specyfikacja: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Blacha ze stali nierdzewnej ASTM AISI 100mm 310S 317L Hairline Polished
| Materiał: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Powierzchnia: | Nr 1/2b/Ba/linia włosów/polerowany/lustro/8K/kolor |
| Specyfikacja: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |

